Adrenalin_Centrum_2web

ADRENALÍN CENTRUM

Vítame Vás na mieste kde prežijete nielen dobrodružstvo, veľa nezabudnuteľných zážitkov, oddych a predovšetkým príjemne strávený čas, to je Adrenalín Centrum. Nachádza  sa priamo v Areáli vodného slalomu Ondreja Cibáka v Liptovskom Mikuláši ,neďaleko centra mesta. Výhodou Adrenalín Centra je dostupnosť a ponuka aktivít. Do nášho Adrenalín Centra sa ľahko dostanete z diaľnice D1 a tiež z centra mesta. K dispozícii je dostatočné množstvo bezplatných miest na parkovanie. Ponúka množstvo adrenalínových a outdoorových aktivít ,ktoré môžete vyskúšať v priebehu jedného dňa na jednom mieste.

fun_atrakcie_1web

Príďte a vyskúšajte si rafting na divokej vode, zahrajte si obľúbený paintball s priateľmi, kolegami na našom paintballovom ihrisku, alebo vyskúšajte novú a príjemnú zábavu pre celú rodinu ADVENTURE GOLF. Vaše strelecké schopnosti preveríte na strelnici pri lukostreľbe, fúkačke alebo streľbe zo vzduchovkyVšetky aktivity prebiehajú pod odborným vedením inštruktorov. Tí najmenší ocenia detské ihrisko s trampolínou, pestrofarebným nafukovacím hradom a šľapacími autíčkami.  Celá rodina môže súťažiť v kuželkách, ukázať tímového ducha pri kráčaní na maxilyži či predviesť obratnosť na chodúľoch.

Terasa_1web

Adrenalín Centrum je ideálnym partnerom pre malé či veľké firemné akcie, teambuildingové aktivity ,či rôzne eventy s kapacitou až niekoľko sto účastníkov. V areáli sa nachádzajú trate s divokou vodou.  Nad traťami je tichá voda kde môžete vyskúšať aquazorbing, paddleboarding alebo jazdu na kajaku. Súčasťou tichej vody je wakeboardový vlek. Súčasťou je aj trať pre štvorkolky. Napriek všetkým týmto aktivitám ponúka dostatočný priestor na ďalšie aktivity ako napr. segway, nafukovacie atrakcie a ďalšie. V areáli tiež ponúkame cateringové služby ,ktoré si môžete vychutnať na dvoch terasách.